3 червня нарешті настав цей день. Відбувся футбольний турнір серед початкових шкіл Дюссельдорфа «Кубок Яна Веллема», і ми взяли в ньому участь зі своєю командою зі школи імені Германа Гмайнера.
Разом із паном Буданом та паном Гермелем учні провели чудовий день. Діти отримали багато радості, продемонстрували чудовий командний дух, доклали чималих зусиль і зібрали безліч приємних спогадів. Цей день був сповнений фізичної активності, веселощів та сяючих облич.
У підсумку ми виграли Кубок за чесну гру. Цим ми особливо пишаємося.
Щиро вітаємо чудову команду нашої школи та дякуємо за вашу самовіддачу!



